Chyba při přihlášení / aktualizaci

Hlášení chyb, diskuze o vyvážení atd.

Chyba při přihlášení / aktualizaci

Příspěvekod jonyx » čtv 23. kvě 2013 21:14:34

Vážení hráči, právě se objevila "staronová" chyba při přihlášení.
Při normálním přihlášení to hodí fatal error (šedá stránka). Je to chyba, které jsem již na stopě dlouho, ale zatím nemůžu přijít na to, co ji způsobuje nebo kdy vzniká. Vzniká vzácně, nepravidelně, ale za to je stále se vyskytující.
Ve výpisu chyb k ní je jen minimum údajů (jako by nebyl hráč kterému nastane vůbec přihlášen).

Pokud na ní narazíte, dejme mi prosím vědět. Čím víc informací tím lépe

Děkuji.
jonyx
Administrátor
Administrátor

Re: Chyba při přihlášení / aktualizaci

Příspěvekod McBogy » pát 24. kvě 2013 9:25:00

mě se to stalo už taky jednou mam dojem že včéra...přisuzoval jsem to tomu žs když se mi varcela army na základnu a já zrovna posílal další útok tak mi to jakoby zresetovalo útok a nic jsem nevyslal...asi když se vysílá a zároven neco se vrací nebo zrovna v tu chvíly zaútočí tak se odesílané věci zrovna v tu chvíli zrušej...
McBogy
Game Operator
Game Operator

Příspěvekod jonyx » pon 12. srp 2013 21:30:51

Tak konečně byla nalezena chyba :roll:
Problém nastává v situaci, kdy se aktualizuje stav (například po stavbě budovy, dosedu armády, atd) a hráč začne klikat na další odkazy.

Při aktualizaci jsou hráči smazány data (aby se při aktualizaci nemohli zkřížit) a následně je opět přihlášen. Pokud během této doby začne hráč zmateně klikat (stránka pracuje), systém to vyhodnotí jako chybu (hráč je v danou chvíli odhlášen).

No ale nemám nápad, jak tomu zamezit :| Jak zabrínit aby v době práce bylo klikáno na vše možné, když je zpoždění serveru a stránka se teprve načítá ?

No čas přemýšlení :arrow:
jonyx
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Reno112 » pát 16. srp 2013 5:42:13

A co třeba okénko s hláškou "Dej si kafe, teď pracuji já", nebo "pokud na něco klikneš, zformátuji ti disk"... ;) .
Pokud by to trvalo chviličku, tak ji nikdo kdo nepostřehne a pokud o chvíli déle, tak alespoň nebude na nic klikat.
Reno112
Zasloužilý
Zasloužilý

Příspěvekod jonyx » sob 17. srp 2013 14:03:25

To je právě ten problém, že ono se to stane v době kdy stránka ještě není načtená. Ale už jsem dostal malý nápad, jen to nějak domyslet :geek:
jonyx
Administrátor
Administrátor

Zpět na Beta test