co za největší blbost se vám tu povedlo udělat:)

Hlášení chyb, diskuze o vyvážení atd.

Re: co za největší blbost se vám tu povedlo udělat:)

Příspěvekod kakabus » sob 16. lis 2013 4:07:06

no pokud něco končí a ty šéfe si sám psal že hrát už nebudeš tak nevým nad čím se rozčiluješ - a to že si my ty psal že mne napadneš a já se budu bránit a RENO my bude pomáhat tak sem to trochu obrátil a taky proto že dnes tu nejsu jedu pryč a nato že jsi na 1.- místě sem si myslel že máš větší Armu a že já tě s mou malou porazím sem ani nedoufal letěl sem hned po tvém opětovném úderu superzbraně a mých raket - ani sem to nedával do simulátoru .. spíš by si mne měl pochválita ne klít - a že my vzal Jony bázi s radarem čert to vem ale mohl dopředu napsat - to se mezi přáteli a kort když jsou v alianci dělá - a pokud ten radar který je podobný jako ve hře OGAME který mám já u každé planety ma měsíci a říká se mu senzor Falangy nebude moci být postavený ve všech bázích které hráč bude vlastnit včetně hlavní tak je k ničemu - jelikož já mám jen jednu hlavní kde mám Armu a s kama útočím .. ale to je kasždého věc
kakabus
Zasloužilý
Zasloužilý

Re: co za největší blbost se vám tu povedlo udělat:)

Příspěvekod McBogy » sob 16. lis 2013 9:31:48

Trank píše:no pokud něco končí a ty šéfe si sám psal že hrát už nebudeš tak nevým nad čím se rozčiluješ - a to že si my ty psal že mne napadneš a já se budu bránit a RENO my bude pomáhat tak sem to trochu obrátil a taky proto že dnes tu nejsu jedu pryč a nato že jsi na 1.- místě sem si myslel že máš větší Armu a že já tě s mou malou porazím sem ani nedoufal letěl sem hned po tvém opětovném úderu superzbraně a mých raket - ani sem to nedával do simulátoru .. spíš by si mne měl pochválita ne klít - a že my vzal Jony bázi s radarem čert to vem ale mohl dopředu napsat - to se mezi přáteli a kort když jsou v alianci dělá - a pokud ten radar který je podobný jako ve hře OGAME který mám já u každé planety ma měsíci a říká se mu senzor Falangy nebude moci být postavený ve všech bázích které hráč bude vlastnit včetně hlavní tak je k ničemu - jelikož já mám jen jednu hlavní kde mám Armu a s kama útočím .. ale to je kasždého věc

tak s tebou diskutovat je zbytečné... vše byl jen test, ne full hra a porazil jsi sice mou army ale ten zbytek co mi nechal Tygggr...ten mi smáznul mou army ne ty :) ale to je jedno... mimochodem já ti nenadával dokonce jsem tě i trochu chválil do budoucna.... ale koukám že asi budeš jen takovej rychlokvaška...škoda mohl z tebe být dobrej hráč ale to chce trochu jinej přístup...
to že nebudu hrát full hru jsem říkal už od začátku...nemám na to čas... byl jsem tady denně všehovšudy tak 2 hodiny čistého času a i to je možná moc... chtěl jsem jen pomoct s vychytáváním chybiček...
s propracováním této hry je to o mnoho lepší než za Ogame...tam si tu falangu může na měsíci postavit každej blb a prudit nováčky... pochybuju že ty tam děláš to co kdysi stará garda kdy se propočítával dolet a pod bez falangy... ale tak to je jiná a hlavně placená hra o....
jo nejsem šéf...to je Jony...
McBogy
Game Operator
Game Operator

Předchozí

Zpět na Beta test