medaile

medaile

Příspěvekod Haku » sob 19. črc 2014 18:53:28

trochu jsem se zakoukal na medaile a za co je dostanu a je tam pár detailů které mi trochu vadí..
v první řadě, hodně se mi líbí systém medailí jsi dobrý získáš měď, soustředíš se a jdeš si za svým cílem - získáš stříbro, jsi elita a ukázal jsi ostatním že ty na to prostě máš - dosáhl jsi na zlato...
problém ale nastává v tom, jak snadno to stříbro a zlato jde získat, ve většině medailí jde dosáhnout na zlato během prvních pár měsíců hraní nebo nedej bože za jednu větší bitvu - což mě osobně přijde strašně snadný..
dále, je tu určitá nevyváženost za zisk medailí
zlato v útočných bodech je za 10 000 bodů
zlato v obraně je za 800 bodů?? wtf??
chápu že se víc útočí než brání - ale 800?? klidně bych dal zlato za 5-10k obranných a zlato v útoku za 25k
zlato za 1k zničených tanků a za 1700 letectva?? pochopil jsem že v jedné bitvě a tady je 1k tanků přiměřený počet - ale letectvo bych zvednul na 2,5-3k (nejlevnější tank stojí 130k surek, nejlevnější bojový letecký stroj 45k)
dále zlato za ekonomický styl hry (body, budovy výzkum)
5M bodů - ok to už je slušná výzva
2,5M za budovy - naprostá brnkačka vzhledem k tomu že můžu zároveň stavět v 7 bázích
1,2M bodů za výzkum - šílenost, tohle je na roky zkoumání s tím jak roste čas a cena výzkumů (těch použitelných) každý bude po vyzkoumání tohu nutného zvyšovat max. 5 výzkumů.. ostatní jenom když bude čas a surky a nebude tolik na ty drahý a důležitý... ale aspon je to pořádná výzva:-)

proto navrhuji
A, zvednutí cen na zlato u některých medailí
B, zavedení 4. stupně medailí, tzn diamantový řád, který by byl mnohem výš než zlatá úroveň (tak 2-4 násobek)
Haku
Zasloužilý
Zasloužilý

Re: medaile

Příspěvekod to1al » stř 25. kvě 2016 8:39:48

dobrá myšlenka
to1al
Přispěvatel
Přispěvatel

Zpět na Návrhy